Skåp 2-delat 1900-tal

Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal
Skåp 2-delat 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP, 2-delat, 1900-talets andra hälft, teakfanér, jalusi, höjd ca 134, 157x42 cm

Slitage, repor, märken

911276

2021-05-05