Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
BORD, halvmåneformat, 1800-tal, sengustavianskt, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 76, diameter (uttfällt) 84 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, sprickor
911279
2021-05-06