Gerhard Nordström, färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): "Sommar", signerad G Nordström, färglitografi, provtryck, 33x47 cm

Ej examinerad ur ram

911281

2021-05-02