Gerhard Nordström färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Dukat bord i landskap, signerad G Nordström, färglitografi, 37x48 cm

Gulnat, ej examinerad ur ram

911282

2021-05-02