Såssnipa

Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÅSSNIPA, silver, Österike, 1900-talets första hälft, hamrad dekor samt handtag i trä med infattat sten i marmor, vikt ink handtag 255 g

Bruksslitage

911284

2021-05-06