Arnold Krogh Blå vifte
Klubbat för:
900 SEK
1 200 SEK
ARNOLD KROGH, "Blå Vifte", servisdellar, 17 dlr, Royal Copenhagen, bestående av: 7 kaffekoppar med fat, 7 asietter, 1 sockerskål med lock, 1 halvmåneformat fat, 1 gräddkanna, medföljer 1 extra kaffefat med nagg
Bruksslitage
911287
2021-05-06