Bordslampor design Hans-Agne Jakobsson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampor, 1 par, bemålad plåt samt mjölkvit plexiglas, etikettmärkta, höjd ca 21,5 cm

Bruksslitage, repor, gulnad plast, ej funktionstestade

911290

2021-05-02