Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SEKRETÄR, 1900-talets mitt, klaff med 3 lådor, mahognyfanér, höjd ca 105, 94x55 cm
Zustandsbeschreibung
Repor, märken, låst klaff
911300
2021-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner