Sekretär rokokostil

Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, klaff med 3 lådor, mahognyfanér, höjd ca 105, 94x55 cm

Zustandsbeschreibung

Repor, märken, låst klaff

911300

2021-05-05