Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VIKVÄGG / RUMSAVDELARE, 1900-talets första hälft, dekor med tranor, höjd ca 182,5 cm
Smärre stötskador och avslag i hörnor och kanter, repor, åldersrelaterat slitage
911306
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här