Vikvägg / rumsavdelare 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 800 SEK

3 000 SEK

VIKVÄGG / RUMSAVDELARE, 1900-talets första hälft, dekor med tranor, höjd ca 182,5 cm

Smärre stötskador och avslag i hörnor och kanter, repor, åldersrelaterat slitage

911306

2021-05-03