Linnea Larsson oljemålning
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
LINNEA LARSSON (född 1964): Syrener, signerad och daterad L Larsson 2020, olja på duk, ca 60x60 cm, oramad
Kuntoraportti
911317
Päivämäärä:
2021-05-03