Linnea Larsson oljemålning

Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

LINNEA LARSSON (född 1964): Syrener, signerad och daterad L Larsson 2020, olja på duk, ca 60x60 cm, oramad

Kuntoraportti

911317

Päivämäärä:

2021-05-03