Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, 1800-talets första del, låda i sargen, alm, höjd ca 70, 45x35 cm,
nyckel saknas
Bruks/fanérslitage
911319
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här