George Von Hoesslin oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

8 000 SEK

GEORGE VON HOESSLIN (Ungern/Tyskland 1851-1923): Kvinna med blomster, signerad George Von Hoesslin, olja på duk, 77x48 cm

911332

2021-05-03