Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
SKÅLAR på fot, 3 st, 1900-talets början, samtliga med balusterformade ben, varav två genomblåsta, skärslipad konturerad kant, höjd ca 18-23 cm
Nagg
911338
2021-05-03