Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KONFEKTSTÄLL, för 12 burkar, "Dixi", omkring 1900-talets mitt, 11 glasbehållare, glas och metall, höjd ca 65, bredd 64 cm
1 glasbehållare saknas, bruksslitage, 2 med sprickor
911344
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här