Konfektställ Dixi

Konfektställ Dixi
Konfektställ Dixi
Konfektställ Dixi
Konfektställ Dixi
Konfektställ Dixi
Konfektställ Dixi
Konfektställ Dixi
Konfektställ Dixi
Konfektställ Dixi
Konfektställ Dixi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONFEKTSTÄLL, för 12 burkar, "Dixi", omkring 1900-talets mitt, 11 glasbehållare, glas och metall, höjd ca 65, bredd 64 cm

1 glasbehållare saknas, bruksslitage, 2 med sprickor

911344

2021-05-05