Ytterfoder
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
YTTERFODER, 1 par, 1900-talets andra hälft, koppar och mässing, hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd 17,5 samt diameter 19 cm (mått utan hänklar).
Ytslitage efter bruk, några bucklor samt avlagringar invändigt.
911346
2021-05-06