Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 156/290, bladmått ca 58,5x40 cm, oramad
911358
2021-05-03