Bo L. Lundqvist

Bo L. Lundqvist
Bo L. Lundqvist
Bo L. Lundqvist
Bo L. Lundqvist
Bo L. Lundqvist
Bo L. Lundqvist

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

BO E. LUNDQVIST (född 1934): Komposition, signerad och daterad Bo E. Lundqvist 1997, gouache, ca 118x88 cm

911362

2021-05-06