Angelica Wiik färglitografi
Vollendet
2021-05-03
911366
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, 236/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 83x59 cm, oramad