Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, 236/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 83x59 cm, oramad

911366

2021-05-03