Spegel Otto Schultz
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OTTO SCHULTZ, spegel, Boet, Göteborg 1940-50-tal, elliptisk form, ramen klädd i blått konstläder, pärlspik, baksidan med metallplakett: En Bo Möbel, ca 82x67 cm
Slitage, märken förekommer
911372
2021-05-05