Spegel Otto Schultz

Spegel Otto Schultz
Spegel Otto Schultz
Spegel Otto Schultz
Spegel Otto Schultz
Spegel Otto Schultz
Spegel Otto Schultz
Spegel Otto Schultz
Spegel Otto Schultz
Spegel Otto Schultz
Spegel Otto Schultz

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OTTO SCHULTZ, spegel, Boet, Göteborg 1940-50-tal, elliptisk form, ramen klädd i blått konstläder, pärlspik, baksidan med metallplakett: En Bo Möbel, ca 82x67 cm

Slitage, märken förekommer

911372

2021-05-05