Matbord Carl Malmsten Bodafors Herrgården

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", matbord, ek, Bodafors, 1900-talets andra hälft, medföljer 2 iläggsskivor, höjd ca 75, diameter ca 115 cm

Bruksslitage

911390

2021-05-06