Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, omkring 1970/80-tal, möjligen Ikea, brunfärgar velurklädsel, kromat stålrör, på hjulfötter, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
911399
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här