Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, omkring 1970/80-tal, möjligen Ikea, brunfärgar velurklädsel, kromat stålrör, på hjulfötter, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

911399

2021-05-06