Tidningsställ

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

TIDNINGSTÄLL/TELEFONHYLLA, 1900-talets mitt, stomme i betsad bok samt toppen med perstorpsplatta, höjd ca 60m 43x25 cm

Bruksslitage

911401

2021-05-06