Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALF SVENSSON, "Contour", fåtölj med fotpall, Dux, 1960-tal, ullklädsel, ställbar sits, underede samt armar i massiv ek, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
911403
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här