Alf Svensson fåtölj modell Contour

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF SVENSSON, "Contour", fåtölj med fotpall, Dux, 1960-tal, ullklädsel, ställbar sits, underede samt armar i massiv ek, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

911403

2021-05-06