Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGE ANDERSSON, "Domus", fåtölj, för Bröderna Andersson, ca 1960-tal, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage

911409

2021-05-06