Klädskåp jugend

Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, jugend, bemålad, skuren dekor, höjd 184, 92x51 cm

Smärre slitage

911418

2021-05-03