Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, fot av mässing, textilskärm, två ljuskällor 1900-tal, höjd inkl skärm ca 60 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen,smärre bruks och åldersrelaterat slitage
911431
2021-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här