Kabinettskåp
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KABINETTSKÅP, 1800-talets slut, ek, skuren dekor, svärtade benställning, skrivskiva, bakomliggande lådinredning, höjd 178, 96x52 cm, nyckel finns
Sprickor, en dragknopp med lagning, bruks och åldersrelaterat slitage
911448
2021-05-08