Eddie Figge akvarell

Eddie Figge akvarell
Eddie Figge akvarell
Eddie Figge akvarell
Eddie Figge akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad och daterad 56, akvarell, ca 26,5x21 cm

PROVENIENS: Lars Lundins samling

Oramad, i passepartout, gulnad

911464

2021-05-06