Carl Olof Bartels oljemålningar 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL OLOF BARTELS (1869-1945): 2 st, Porträtt, signerade och daterad C O Bartels, Bucuresci -94, olja på pannå, diameter ca 19,5 cm

911469

2021-05-07