Michael Schleu diptyk

Michael Schleu diptyk
Michael Schleu diptyk
Michael Schleu diptyk
Michael Schleu diptyk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MICHAEL SCHLEU (född 1961): "The Hunter", olja samt bivax på duk, signerad samt daterad a tergo -09, ca 60x30 cm

911474

2021-05-09