Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIN, 1800/1900-tal, fötter i form av gripar, genombruten dekor, brons med textil klädsel inuti, höjd ca 11,5 samt 17x13 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

911484

2021-05-06