Maria Mattsson blandteknik

Maria Mattsson blandteknik
Maria Mattsson blandteknik
Maria Mattsson blandteknik
Maria Mattsson blandteknik
Maria Mattsson blandteknik
Maria Mattsson blandteknik

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIA MATTSSON (född, 1965) "Springtime 2", signerad samt daterad 2021, blandteknik på duk, ca 140x93 cm

911504

2021-05-06