Vägglampor 1 par

Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, skärmar klädda med tyget "Vegetable Tree", formgivet av Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, höjd inkl skärm ca 32 cm

Ej funktionstestade, bruksslitage, senare skärmar

911505

2021-05-06