Vägglampor 1 par
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, skärmar klädda med tyget "Vegetable Tree", formgivet av Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, höjd inkl skärm ca 32 cm
Ej funktionstestade, bruksslitage, senare skärmar
911505
2021-05-06