Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

BOKHYLLA, 1960/70-tal, mahognyfanér, löstagbara hyllplan, höjd ca 105, 140x25 cm

Bruksslitage, fanérskador

911510

2021-05-06