Inge Schiöler litografi

Inge Schiöler litografi
Inge Schiöler litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Västkustmotiv, signerad Inge Schiöler, 51/195, färglitografi, bildmått 45x49 cm

911512

2021-05-03