Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, troligen England, mahogny, beslag i mässing, total höjd ca 115 cm
Bruksslitage, spricka, något ostadig
911513
2021-05-06