Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Väntan" (Kallskär), signerad Roland S, numrerad 64/360, färglitografi, bildmått ca 28x45 cm

Smärre gulnader

911516

2021-05-03