Claire view, olja

Claire view, olja
Claire view, olja
Claire view, olja
Claire view, olja
Claire view, olja
Claire view, olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 200 SEK

CLAIRE VIEW (f. 1957): "Creativity by night", signerade samt daterad Claire View -19, olja på duk, ca 48x30cm

911520

2021-05-06