Edition Eté Tudor Black Bay Armbandsur 2000-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

TUDOR, Black Bay, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, skruvkrona, halvstel länk med viklås i original ref nr. 95740, ref nr. 79220, serie nr. J890625, diam ca 41 mm, ficka med ej ifylld garanti, manual, box med inredning samt ytterkartong i original medföljer

Kopia av kvitto från Polisens hittgods i Helsingborg daterad 2019 medföljer

Bruksslitage. Vridbar ytterring med stötskada. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

911536

2021-05-30