Fickur 2 delar 1900-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, 2 delar, 1900-tal, bestående av Zenith och Illinois Watch Co, manuella urverk, ankargång,
Zenith, silver, diam ca 52 mm
Illinois Watch Co, doublé, diam ca 49 mm, klockkedja doublé medföljer
Bruksslitage. Kedja defekt. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
911538
2021-05-09