Fickur 2 delar 1900-tal

Fickur 2 delar 1900-tal
Fickur 2 delar 1900-tal
Fickur 2 delar 1900-tal
Fickur 2 delar 1900-tal
Fickur 2 delar 1900-tal
Fickur 2 delar 1900-tal
Fickur 2 delar 1900-tal
Fickur 2 delar 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 2 delar, 1900-tal, bestående av Zenith och Illinois Watch Co, manuella urverk, ankargång,

Zenith, silver, diam ca 52 mm
Illinois Watch Co, doublé, diam ca 49 mm, klockkedja doublé medföljer

Bruksslitage. Kedja defekt. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

911538

2021-05-09