Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HARALD BÖDTKER (Norge 1855-1925): "Petropolis", signerad och daterad 17/12 -91, akvarell och gouche på duk, 106x244 cm
Skador, nålhål
911551
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här