Fåtölj Safarimodell

Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell
Fåtölj Safarimodell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, safarimodell, stomme i lövträ, sits och rygg i svart skinn, sitthöjd ca 35 cm

Slitage, torkat läder

911559

2021-05-08