Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, ca 1930-tal, fanérat med olika träslag, oregelbunden bordsskiva, raka avsmalnade ben med räfflad dekor, höjd ca 60, diameter 80 cm

Bruksslitage

911562

2021-05-08