Akvarell Beth Zeeh

Akvarell Beth Zeeh
Akvarell Beth Zeeh
Akvarell Beth Zeeh
Akvarell Beth Zeeh

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BETH ZEEH (1911-2004): "Barn på balkong", signerad Beth Zeeh, akvarell, ca 13x10 cm

Fläck

911571

2021-05-06