Oljemålning Brita Nordencreutz

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): vattenbärerskor, signerad B. Nordencreutz, daterad 32, olja på pannå, ca 26x34 cm

911581

2021-05-06