Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
CARL GUSTAF RAMBERG (1865-1916): Pojke i fält, signerad, daterad 1916, olja på pannå, ca 33x35 cm
911589
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här