Oljemålning Carl Gustaf Ramberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL GUSTAF RAMBERG (1865-1916): Pojke i fält, signerad, daterad 1916, olja på pannå, ca 33x35 cm

911589

2021-05-06